Hakkımızda

Şirketimiz, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece işin yapımı aşamasında değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer de onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

HAYALLERİNİZE ARTEV İLE ULAŞIN

Dairenizi, ofisinizi ve yaşam alanınızı zevkinize ve hayallerinize göre dekore etmek, uygun bir firma bulmak ve akabinde o firmaya güvenip yaşam alanınızı teslim etmek genellikle kötü sürprizlere yol açar. Artev Mimarlık olarak bu sürprizlere yol açmamak için mekânınızı sizin zevkinize göre 3 boyutlu modelleyip bitmiş halini daha baştan görebiliyorsunuz.

SADECE MİMARLIK HİZMETİ Mİ VERİYORSUNUZ?

Hayır. Duvarınızda bir çizik mutfağınızdaki kapakta ayarsızlık, banyoda su tesisatında ufak bir kaçak veya çalışmayan bir priz için bile bizi arayabilirsiniz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Öncelikle bizimle iletişime geçip ücretsiz keşif için gün alabilirsiniz. Keşiften sonra ekibimiz çözüm ve fiyat teklifi için sizinle tekrar iletişime geçer.

İstediğiniz farklı bir düşünce var ise size özel olmasını istiyorsanız ofisimize davet eder, aklınızdaki fikirleri 3 boyutlu tasarlarız.

Bir firmaya ne kadar güvenirseniz güvenin sözleşmesiz yapılan işler anlaşmazlıklara gebedir. Şirket prensibimiz gereği iki tarafında mağdur olmasını engellemek adına sözleşme hazırlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İç mimari tasarım, proje ve uygulama

Anahtar teslim projeler

Konut proje ve uygulama

Ofis proje ve uygulama

Mutfak tasarım ve uygulama

Mağaza tasarım ve uygulama

Cafe restoran proje ve paslanmaz uygulama